• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Дніпропетровську область віддають Коломойському під "народну республіку", — Філатов

Реклама на dsnews.ua

Мер Дніпра Борис Філатов заявив, що центральна влада починає віддавати Дніпропетровську область "на відкуп" олігарху Ігорю Коломойському

Таку заяву Філатов зробив в інтервʼю РБК-Україна, повідомляє "ДС".

За словами мера Дніпра, зараз йде конвергенція неприязні до нього з боку центральної влади. Він зазначив, що #Коломойський може з президентом Володимиром Зеленським бути в чомусь не згоден і не солідарний, але в плані неприязні до нього точки зору у них нібито збігаються.

"Тому фактично Дніпропетровську область починають віддавати Ігорю Валерійовичу на відкуп", — сказав Філатов.

За його словами, він там призначає і знімає прокурорів, намагається впливати на кадрову політику по іншим силовикам, "підрулює облрадою через своїх поплічників".

"Коли такі шановні люди, як Михайло Саакашвілі — і навіть президент — заявляють, що місцеве самоврядування — це сепаратисти, то нехай вони краще дивляться не сюди, а в бік Ігоря Валерійовича, якому фактично Дніпропетровщину віддають в якості феодального спадку. І якраз "народну республіку" будуть не всенародно обрані мери створювати, а такі люди, як Ігор Валерійович, яким відвалюються цілі шматки влади, якими вони на горизонтальному рівні намагаються підрулювати, десь правоохоронцями, десь людьми з Офісу президента, десь урядом", — додав він.

Нагадаємо, 27 липня Націоналізований ПриватБанк подав в Канцлерський суд Делавера (США), в якому перебуває на розгляді його позов щодо колишніх власників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова і повʼязаних з ними компаній, друге доповнене позовну заяву.

    Реклама на dsnews.ua