• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Глава правління "Укрексімбанку" після нападу на журналістів тимчасово склав повноваження

Голова правління "Укрексімбанку" Євген Мецгер склав повноваження на час проведення розслідування Національною поліцією нападу на журналістів "Схем" і внутрішньої перевірки в банку

Євген Мецгер
Євген Мецгер
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві Мецгера, опублікованому на сайті банку, повідомляє "ДС".

"Ситуація, яка виникла навколо Банку, є неприпустимою. Моя надмірно емоційна реакція та нестримана поведінка стосовно журналістів не мають виправдання. Повністю усвідомлюю свою відповідальність. Щоб зняти хоча б частину шкоди репутації Банку та відвернути негатив по відношенню до його чудового колективу, невідкладно пишу заяву про складання повноважень Голови Правління на час проведення необхідних слідчих дій Національною поліцією та внутрішньої перевірки в Банку згідно з відповідними процедурами", — заявив Мецгер.

За його словами, подальший розвиток ситуації залежить тільки від висновків, які будуть зроблені слідством і перевіркою.

Як повідомляла "ДС", на журналістів "Схем" напали в державному "Укрексімбанку" під час запису інтерв'ю з головою правління цієї фінустанови Євгеном Мецгером. Пізніше журналістам вдалося відновити відео з нападом.

Поліція почала кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів.

В "Укрексімбанку" звинуватили журналістів "Схем" в спробі протиправно заволодіти інформацією з обмеженим доступом, однак, судячи з запису, конфлікт стався після питання журналістів про можливу видачу банком багатомільйонного кредиту людині, яка проживає на території, яка контролюється терористичною організацією "ДНР".

Відзначимо, що Мецгер пов'язаний зі студією Зеленського "95-й квартал". Його дружина Юлія є близькою подругою актриси Олени Кравець з "Кварталу". У 2019 вона увійшла за квотою президента Володимира Зеленського в наглядову раду ПриватБанку.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua