• USD 26.6
  • EUR 31.5
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Івано-Франківський осередок "Голосу" у повному складі вийшов з партії

Івано-Франківський міський осередок "Голосу" у повному складі ухвалив рішення про вихід з партії

Івано-Франківський міський осередок в повному складі ухвалив рішення про вихід з партії
Івано-Франківський міський осередок в повному складі ухвалив рішення про вихід з партії / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві Івано-Франківського осередку, передає "ДС".

Представники осередку зазначили, що "завжди виступали за чесність, відкритість, прозорість та демократичність", однак керівництво партії "знехтувало цими принципами та ідеями".

"Замість дотримування демократичних цінностей, чинна голова партії з близьким оточенням вирішили узурпувати в ній владу та розподілити її поміж своїми довіреними людьми. Точкою неповернення стала імітація так званого "з’їзду партії" який на 85% складався з лояльних до Кіри Рудик людей, The End "Голос", — мовиться в заяві.

"Маючи розуміння того, що ми не є, не були і не будемо маріонетками в чиїхось руках, Івано-Франківський міський осередок в повному складі ухвалив рішення про вихід з політичної партії "Голос", — резюмували представники осередку.

Як писала "ДС", 16 червня 2021 року 10 депутатів фракції "Голос", тобто половина всього її складу, оголосили про створення обʼєднання "Справедливість". Нардепи звинуватили керівників партії і фракції Кіру Рудик і Ярослава Железняка в тому, що вони "використовують політсилу для самопіару" і "підіграють владі".

Частина нардепів написала заяву про вихід з партії. Ольга Стефанишина написала заяву на клаптику туалетного паперу.

29 липня зʼїзд партії "Голос" підтримав виключення з лав політсили сімох народних депутатів — членів партійної фракції в парламенті.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua