• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 45
Спецпроєкти

Як Путіна "прогнули" у "зерновому" питанні: Арестович пояснив по-армійськи

Президент Росії Володимир Путін раніше оголосив про вихід Росії з Чорноморської зернової ініцитативи, але він не врахував армійську істину: "Якщо ти плюнеш у колектив — він утреться, якщо колектив плюне в тебе — ти втопишся"

Олексій Арестович
Олексій Арестович / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це радник Офісу президента Олексій Арестович написав на своїй сторінці у Twitter, повідомляє "ДС".

"Секрет блискавичного прогину спинки по зерновій угоді з боку Путіна простий. Армійські мудрості точні і працюють, як годинник: якщо ти плюнеш у колектив — колектив утреться, якщо колектив плюне в тебе — ти втопишся. А Путін в армії не служив", — розповів Арестович російській журналістці Юлії Латинін.

Нагадаємо, 29 жовтня Росія оголосила про призупинення своєї участі у реалізації "зернової угоди" нібито через "теракт" у Севастопольській бухті.

Міністерство інфраструктури України заявило, що Україна продовжить роботу "зернового коридору".

У Росії заявили, що готові повністю замінити українське зерно на світовому ринку після того, як призупинили свою участь у "зерновій угоді".

США та Євросоюз засудили дії Росії та закликали її повернутися до виконання домовленостей.

Міністр оборони Туреччини Хулусі Акар 1 листопада заявив, що Анкара продовжуватиме виконувати Чорноморську зернову ініціативу так само, як і робила це до оголошення Росією про зупинення участі в ній.

3 листопада Росія заявила про повернення до "зернової" угоди, пославшись на "гарантії безпеки" від України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua