• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Мецгер подав у відставку з посади голови "Укрексімбанку"

У понеділок, 11 жовтня, Євген Мецгер написав заяву про відставку з посади голови "Укрексімбанку"

Реклама на dsnews.ua

Про це Мецгер повідомив на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

"Сьогодні я написав заяву про звільнення з посади голови правління АТ Укрексімбанк. Це логічний крок – єдино можливий у ситуації, коли потрібно відвернути негативні наслідки для банку… Написання заяви про відставку є моєю власною оцінкою того, що сталося в банку. Сподіваюсь, що цей крок допоможе відновленню довіри до банку", — написав він.

Мецгер зазначив, що "Укрексімбанк" працює цілком успішно і в поточному році отримав вже 1,750 млрд грн прибутку.

"Банк дійсно працює успішно, цілком законно та згідно із затвердженими пріоритетами. І саме тому для мене було настільки неочікувано – почути звинувачення, які пролунали на адресу банку. І також ще раз стверджую – укладаючи угоди з клієнтами банку, наші працівники завжди дотримувались вимог закону, правил та процедур банківської роботи", — підкреслив Мецгер.

Як повідомляла "ДС", на журналістів "Схем" напали в державному "Укрексімбанку" під час запису інтерв'ю з головою правління цієї фінустанови Євгеном Мецгером. Пізніше журналістам вдалося відновити відео з нападом.

В "Укрексімбанку" звинуватили журналістів "Схем" в спробі протиправно заволодіти інформацією з обмеженим доступом, однак, судячи з запису, конфлікт стався після питання журналістів про можливу видачу банком багатомільйонного кредиту людині, яка проживає на території, контрольованій терористичною організацією "ДНР".

Мецгеру вже вручили дві підозри за ч.ч. 1, 3 ст. 171, ч. 2 ст. 146 КК України — перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та незаконне позбавлення волі. Пізніше про підозру повідомили двом працівникам "Укрексімбанку". 11 жовтня Мецгеру обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Відзначимо, що Мецгер пов'язаний зі студією Зеленського "95-й квартал". Його дружина Юлія є близькою подругою актриси Олени Кравець з "Кварталу". У 2019 році вона увійшла за квотою президента Володимира Зеленського в наглядову раду ПриватБанку.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua