• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На Закарпатті угорські партії знову поскандалили через вибори

Реклама на dsnews.ua

Керівництво угорської організації і партії UMDSZ розкритикувало своїх партнерів з KMKSZ у зв'язку з формуванням окремих виборчих списків у регіонах Закарпатської області, де етнічні угорці складають більшість населення

Про це сказано в заяві партії, передає "ДС" з посиланням на mukachevo.net.

"Зі свого боку, ми дуже шкодуємо, що KMKSZ прийняло це рішення. На наш погляд, старт угорських партій за окремими списками — це величезна помилка, яка не відповідає інтересам угорців на Закарпатті", — йдеться в заяві.

Також було зазначено, що рішення керівництва KMKSZ дозволити формувати списки на розсуд місцевої організаційної структури, "є безумовно, дивним". На думку UMDSZ саме це рішення на виборах 2015 року "мало катастрофічні наслідки" для співпраці між угорцями та угорськими організаціями у всіх населених районах Закарпаття.

У свою чергу в UMDSZ заявили, що вони бажають взяти участь у місцевих виборах 2020 року, починають висувати кандидатів і складати власні партійні списки у всіх населених пунктах Закарпаття.

Як повідомляла "ДС", у Закарпатській області невідома особа за завданням іноземних спецслужб займалася збором підписів за скасування умов Тріанонського мирного договору, згідно з яким Угорщина відмовлялася від нинішньої території регіону. СБУ припинила злочинну діяльність.

    Реклама на dsnews.ua