• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

На Житомирщині кандидат від ОПЗЖ влаштував на дільниці бійку: знадобилися копи і "швидка"

Реклама на dsnews.ua

В с. Рижів Чудновського району Житомирської області на виборчій дільниці № 181189 сталася бійка, яку спровокував кандидат в депутати обласної ради від партії "Опозиційна платформа — За життя" Костянтин Чарпіцькій

Про це йдеться в повідомленні громадянської мережі ОПОРА, передає "ДС".

На цій виборчій дільниці зареєстровано всього 79 виборців.

"Приїхав кандидат в депутати обласної ради від "Опозиційної платформи – За життя" Костянтин Чарпіцький. Він вирішив, що там якісь порушення і почав втручатись в виборчу документацію. Йому все не подобалось. До сейфу пішов, йому не сподобалось, що печатка в сумці голови в сейфі, протоколи не сподобалось як лежали. Комісія йому завадила і в них почалась штовханина. Комісія викликала поліцію", — розповіла спостерігачів ОПОРИ.

При цьому жінці-члену комісії під час сварки з кандидатом стало зле і місцевий фельдшер надала їй першу допомогу, після чого викликали "швидку".

За даними сайту Центральної виборчої комісії, Костянтин Чарпіцький балотується до Житомирської обласної ради від партії "Опозиційна платформа — За життя". В інформації про кандидата зазначено, що він директор ТОВ "Стар Пак Преміум", проживає в Києві.

    Реклама на dsnews.ua