• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Попри слідчі дії силовиків, постачальник їжі Міноборони зміг поновити доставку продуктів військовим: відвантажують по 600 тонн на день

Компанія "Актив-компані", що є постачальником Міноборони та надає послуги забезпечення харчуванням військових, після слідчих дій ДБР та СБУ (які тривали добу), сьогодні відновила відвантаження продуктів для військових частин Збройних сил України

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у відповідній заяві компанії, передає "ДС" з посиланням на Delo.ua.

"ТОВ "Актив-компані" інформує, що сьогодні вдалося відновити відвантаження продуктів харчування для військових частин Збройних сил України, згідно з контрактами про надання послуг забезпечення харчуванням, що укладені з Міноборони України. Компанія висловлює вдячність силовим структурам, які почули заклик "Актив-компані" та припинили блокування діяльності підприємства. Ми переконані, що у пошуках корупціонерів, які можливо насправді намагалися використати війну задля власного збагачення, правоохоронні органи України мають діяти максимально тверезо та виважено, не навішуючи "ярликів зрадників", як на сумлінних підприємців, так і на співробітників оборонного відомства країни", — йдеться в релізі. 

В "Актив-компані" наголосили, що забезпечують оперативне постачання понад 600 тонн продуктів харчування до військових частин по всій країні щодня. 

"У Міноборони України сьогодні в абсолютній своїй більшості працюють принципові, патріотичні та віддані Україні фахівці, як і весь колектив ТОВ "Актив-компані". У цілодобовому режимі ми спільно забезпечуємо оперативне постачання понад 600 тонн продуктів харчування до військових частин по всій країні щодня. Ми забезпечуємо якісними, корисними і смачними продуктами наших військових на нульових позиціях фронту, а також ще сотні тисяч військовослужбовців по всій Україні. Наші логісти, водії, технологи самовіддано працюють без вихідних, адже розуміють, що точністю і злагодженістю своєї роботи сприяють підвищенню обороноздатності країни", — повідомили в компанії. 

В ТОВ "Актив-компані" нагадали, що забезпечують харчуванням українських військових за каталогом, вартість якого формується за формулою та розраховується на одного військового в день. 

"Вартість послуг є нижчою за найнижчу, запропоновану учасниками закупівель Міноборони", — йдеться в заяві. 

У ТОВ "Актив-компані" запевнили, що надають повне сприяння роботі слідчих ДБР та СБУ, які проводили слідчі дії на підприємстві, а тому "розраховує на справедливе та неупереджене розслідування усіх публічних закидів на адресу компанії та їх подальше спростування". 

"Насамкінець зауважимо, що маємо за честь бути дотичними до забезпечення обороноздатності нашої країни у часи війни, стоїмо на засадах всебічної підтримки ЗСУ та економіки України!", — резюмував постачальник. 

Нагадаємо, що після звинувачень журналіста Юрія Ніколова на адресу МО у нібито закупівлі послуг харчування для ЗСУ за завищеними цінами, ДБР та СБУ прийшли з обшуками до постачальників. 

Слідчі дії тривали добу, що унеможливлювало відвантаження продуктів. Тому "Актив-компані" зверталося до силовиків із проханням про розблокування діяльності підприємства.

В Міноборони звинувачення у завищенні цін на харчових закупівлях спростували.

У компанії "Актив-компані" - також відкинули звинувачення у завищенні цін, пояснивши із чого формується ціна послуги харчування військових і чому її не можна порівнювати із цінами на продукти в супермаркетах.  

    Реклама на dsnews.ua