• USD 36.6
  • EUR 37.5
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

"Ніяких спекуляцій немає": Зеленський висловився щодо вилучення українського паспорта у Корбана

Президент Володимир Зеленський переконаний, що рішення про позбавлення українського громадянства бізнесмена, голови Штабу тероборони Дніпра Геннадія Корбана було прийнято в межах чинного законодавства

Геннадій Корбан
Геннадій Корбан
Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський сказав, відповідаючи на брифінгу на питання, чи можливо переглянути рішення про позбавлення Корбана громадянства у зв’язку зі зверненням до президента з цього питання більше сотні політичних і громадських діячів, бізнесменів та представників інших сфер діяльності, передає "ДС".

"По-перше, ніяких спекуляцій немає (відносно позбавлення Корбана громадянства, – "ДС"). Ми на регулярній основі надаємо громадянство нашої держави або позбавляємо. Це постійний процес і все відбувається постійно в межах чинного законодавства", — сказав голова держави.

Як писала "ДС", у голови територіальної оборони Дніпропетровської області, бізнесмена Геннадія Корбана, який намагався повернутися в Україну, прикордонники вилучили український паспорт.

Корбан звернувся до президента Володимира Зеленського з закликом "вирішити непорозуміння", а також показав вручений йому співробітниками Держприкордонслужби акт замість відібраного документа.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua