• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

ОПЗЖ відреагувала на можливу заборону партії: завела про "соросят" і "оскаженілих радикалів"

Реклама на dsnews.ua

ОПЗЖ, коментуючи можливу заборону партії, зажадала відставки глави Мін'юсту Дениса Малюськи

Про це йдеться в заяві на сайті політсили, передає "ДС".

"Зростання довіри і підтримки громадян до роботи опозиційних партій провокує істерику у Зе-влади, партії війни і ручних "грантоїдів" на прикормі у зовнішніх кредиторів. У спробі не допустити політичної поразки свого режиму вони намагаються будь-якими методами тиснути і переслідувати опозицію, і вже не розбирають ні способів, ані засобів", — висловилися в партії Віктора Медведчука.

"Опозиційна платформа — За життя" вимагає від влади і особисто від президента Зеленського зупинити репресії проти опозиційних партій... Ми вимагаємо повного очищення влади від ставлеників партії війни і грантожерів, які перебувають під зовнішнім управлінням. Зокрема, міністра юстиції Малюськи, який не справляється зі своїми обов'язками. Наполягаємо на необхідності повного перезавантаження так званих громадських рад при міністерствах, куди минулий і нинішній режими пристроїли найвідданіших "соросят" і найбільш оскаженілих радикалів", — додали там.

Блогер-українофоб Анатолій Шарій у відповідь на це заявив, що навряд чи який суддя в Україні наважиться винести таке рішення щодо його політсили.

    Реклама на dsnews.ua