• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Під прицілом - південь і схід: В Україні припустили, навіщо Медведчук поїхав до Путіна в Крим

Реклама на dsnews.ua

Нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук вирушив до Криму на зустріч із президентом РФ Володимиром Путіним, щоби домовлятися про новий обмін полоненими, що підвищить рейтинги українського політика на місцевих виборах

Таке припущення висловив у Facebook український політтехнолог Олексій Голобуцький, передає "ДС".

Він нагадав, що спочатку до Криму прибув Медведчук, а трохи пізніше там приземлився літак із авіапарку Путіна.

"Такий збіг просто не може бути випадковим — було організовано переговори", — підкреслив Голобуцький.

"Схема проста.

1. Зеленський кровно зацікавлений в обміні полоненими — бо це взагалі єдине заняття з позитивним результатом за рік діяльності. Заради організації чергового обміну полоненими до місцевих виборів він готовий майже на все.

2. До Тристоронньої контактної групи вводиться "геронтогрупа" з Кравчука і Фокіна. Вони швидко доводять свою непридатність. І переводять стрілки на свого патрона — Медведчука.

3. Медведчук вмовляє Зеленського призначити його головою української делегації ТКГ замість свіжопіднятих політичних зомбі: за це він гарантовано організує обмін полоненими і Зеленський отримає свій іміджевий допінг.

4. Медведчук за досягнутою зараз в Криму домовленістю з Путіним таки влаштовує обмін полоненими — тільки логічно розкручує це як своє власне досягнення, на котре не спромігся імпотентний Зеленський. Для розкрутки в Медведчука вистачає підконтрольних телеканалів та інших ЗМІ.

5. Профіт: Медведчук перед самими місцевими виборами за рахунок звільнення полонених нарощує власний рейтинг і рейтинг ОПЗЖ, додатково просаджуючи рейтинг "Слуг". ОПЗЖ бере під контроль на рівні місцевої влади цілі регіони на сході і півдні України (плюс, можливо, Закарпаття)", — вважає експерт.

    Реклама на dsnews.ua