• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Поліція отримала понад півсотні повідомлень про порушення на виборах

Реклама на dsnews.ua

У другому турі виборів до місцевих органів влади, які проходять сьогодні, 15 листопада, станом на 15:00 до поліції надійшло 54 повідомлення про порушення виборчого процесу

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства внутрішніх справ, передає "ДС".

"До підрозділів поліції надійшло 54 повідомлення, пов’язаних із виборчим законодавством. Зокрема 18 – у Херсонській, 13 – в Одеській, 12 – у Київській, по 4 – у Донецькій та Сумській, 3 – у Волинській областях. При цьому найбільше зафіксовано фактів незаконної агітації", — йдеться в повідомленні.

За результатами перевірок складено два адміністративних протоколи: за ст. 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) в Херсонській області та по ст. 212-23 (Пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня) Кодексу України про адміністративні правопорушення в Київській області.

Крім цього, поліція Одеської області почала два кримінальних провадження у ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права) Кримінального кодексу України за фактом несвоєчасного відкриття двох виборчих дільниць.

Правоохоронці взяли під цілодобову охорону 1006 виборчих дільниць. До несення служби залучено понад 5000 правоохоронців.

Порушення під час другого туру виборів мера
Порушення під час другого туру виборів мера

Як повідомляла "ДС", 15 листопада в семи містах проходить другий тур виборів мера. Так, вибирають міських голів Луцька, Краматорська, Українки, Одеси, Сум, Херсона та Камʼянця-Подільського.

    Реклама на dsnews.ua