• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Політики чинили тиск на ЦВК через місцеві вибори, — голова Харківської облради

Реклама на dsnews.ua

Певні політики здійснювали тиск на членів Центральної виборчої комісії задля того, щоб не були оголошені вибори до нових укрупнених райрад

Про це заявив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, інформує "ДС".

Він зазначив, що через певний тиск ЦВК не призначила вибори до райрад ще 8 серпня, коли приймалося рішення про вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

"Було дискусійним – і я не знаю, чому – рішення щодо призначення виборів у районні ради укрупнених районів. До того я спілкувався не з одним членом Центральної виборчої комісії – вони були на роздоріжжі. Я б сказав, що окремі політики, можновладці чинили тиск, щоб вибори в районні ради не оголошувати. Та фаховість членів ЦВК взяла гору. Бо вони розуміють, що за чинною Конституцією не можна не оголошувати виборів до райрад", — сказав Чернов в інтерв’ю Укрінформу.

Чиновник також наголосив, що неоголошення виборів до райрад створило б небезпечний прецедент. До того ж, вважає голова Харківської облради, супротивники проведення виборів мали на меті дестабілізацію в Україні.

Як писала "ДС", 14 серпня ЦВК призначила вибори депутатів районних рад.

    Реклама на dsnews.ua