• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Пошкодує, якщо я почну розповідати, хто він: Арестович "передав вітання" Данілову (ВІДЕО)

Радник Офісу Президента Олексій Арестович відреагував на репліку секретаря РНБО Олексія Данилова про диверсантів на Банковій у перші дні вторгнення

Олексій Арестович
Олексій Арестович / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Так, в інтерв'ю "Ми — Україна " Арестович пригрозив розповісти про те, "хто такий Данілов" і заявив, що в цьому випадку той "пошкодує", передає "ДС".

"Давайте я промовчу. Якщо я почну розповідати, хто такий Данілов, то він пошкодує", — сказав радник ОПУ, відповідаючи на запитання про те, що він відповів би на слова секретаря РНБО.

Зазначимо, в одному зі своїх інтерв'ю Арестович говорив, що у перші дні після початку повномасштабного вторгнення Росії на Банкову проникли ворожі ДРГ, після чого там відбувалися бої.

Як повідомлялося, 1 вересня Данилов в інтерв'ю телеведучій Наталії Мосейчук розповів, що ситуація у Києві була під "максимальним контролем", тим самим поставивши правдивість слів Арестовича під сумнів.

"Арестович хто це? В мене Арестович не працює. Я не знаю цієї людини, я її бачив 2-3 рази в житті, вона може говорити все, що завгодно. Але я точно розумію, як воно відбувалося і як воно було", — говорив тоді секретар РНБО.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua