• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"Правий сектор" назвав Пальчевського "агентом ФСБ"

"Правий сектор" іде на місцеві вибори, аби зупинити ФСБшні та відверто проросійські проєкти

Реклама на dsnews.ua

Про це під час пресконференції повідомив голова партії ПС Андрій Тарасенко.

Він наголосив, що політична сила, яку він представляє, має на меті представити альтернативу олігархічним партіям і ворогам України.

"Ми бачимо, що до влади в Києві рвуться абсолютно ФСБшний проєкт Пальчевського, який мімікрує під патріотизм, відверті вороги — це ОПЗЖ, проєкт Медведчука, кума Путіна, так само, як і партія Шарія, яка є відверто проросійською", — наголосив Тарасенко.

Крім цього він підкреслив, що "Правий сектор" хоче стати альтернативою силам, які протягом десятиліть займаються "столичним дерибаном". А також протистояти олігархічним партіям, якою, на думку Тарасенка, є "Європейська солідарність".

"Окрім столиці, наша дія і протидія цим ворогам буде відбуватись по всій Україні. Ми вирішили взяти для себе декілька ключових регіонів, окрім Києва, це Тернопільщина, Львівщина, Сумщина, Полтавщина та Київщина" — заявив лідер ПС.

Також Тарасенко представив лідерів списку "Правого сектору" в Києві – керівника ветеранської служби та речника ДУК ПС Діану Виноградову, голову столичного осередку ПС Юрія Гуренка та керівника охоронної компанії "Охорона ПС" Станіслава Мисловича.

    Реклама на dsnews.ua