• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

"Провокація або самодіяльність на місцях": Корнієнко пояснив працю дітей на "опитуванні Зеленського"

Реклама на dsnews.ua

Глава партії "Слуга народу" Олесандр Корнієнко заявив, що участь неповнолітніх в "опитуванні" президента Володимира Зеленського є "або провокацією, або самодіяльністю на місцях"

Про це заявив глава партії Олександр Корнієнко на брифінгу в штабі політсили в КВЦ "Парковий" у неділю, 25 жовтня, передає "ДС" з посиланням на Vesti.ua.

"Наш підрядник не залучав дітей, навіть якщо юридично правильна схема, дозвіл від батьків. Ми завжди були проти цього. Наш підрядник несе за це відповідальність. Думаю, що це або провокація або самодіяльність", — зазначив він.

Також Корнієнко заявив, що кандидати "Слуги народу" були помічені в порушенні правил виборчого процесу під час місцевих виборів.

"З боку наших кандидатів були порушення. Зокрема, один з кандидатів розвозив піцу зі своїм логотипом і просив за себе голосувати", — розповів Корнієнко.

Також він зазначив, що були зафіксовані і провокації з боку конкурентів партії.

"Були провокації від наших конкурентів. Від імені наших кандидатів роздавали виборцям гроші", — повідомив нардеп.

За його словами, переважають такі порушення, як фотографування бюлетенів і порушення таємниці голосування.

"Ми ще раз закликаємо кожного до чесних виборів! Якщо ви стали свідком злочину, не стійте осторонь, фіксуйте порушення і звертайтеся в поліцію", — заявив Корнієнко.

Депутат також повідомив, що "Слуга народу" не проводила загальний екзит-пол по всій країні.

Як повідомляла "ДС", в Мережі зʼявилися фотографії, які свідчать про те, що в місті Костопіль Рівненської області до так званого "загальнонаціонального опитування", ініційованого президентом Володимиром Зеленським, залучили підлітка.

Дитина під час президентського "опитування"
Дитина під час президентського "опитування"

Нагадаємо, в липні 2019 року в Печерському районі Києва неповнолітні роздавали листівки нібито соціального проекту біля виборчих дільниць.

Листівки присвячені соціальному проекту "ЯВлада", який нібито передбачав "комунікацію киян зі своїми органами влади". На останній сторінці було надруковано коментарі і посилання на сторінки в Facebook представників громадської організації "ЯВлада" і "Клубу громадського бюджету" і прихильників партії "Слуга народу" Миколи Гурина та Володимира Басовского.

    Реклама на dsnews.ua