• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Росіяни не можуть ефективно управляти окупованими територіями через постійні "бавовни" від СБУ, — експерт

Ліквідація Службою Безпеки колаборантів – системна робота. Вона не дає росіянам ефективно управляти тимчасово окупованими територіями

Пресслужба СБУ
Реклама на dsnews.ua

Про це пише політолог Олексій Голобуцький, передає "ДС".

"Все більша кількість колаборантів хочуть йти на співпрацю з СБУ, щоб не бути ліквідованими. Ці данні підтвердив у нещодавньому інтерв’ю і мер Мелітополя Іван Федоров. Сприяє зміні настроїв в першу чергу постійна "бавовна" від Служби на окупованих територіях", — підкреслює експерт. 

За його словами, на настрої, наприклад, у Мелітополі вплинула червнева ліквідація СБУ Сергія Дідоводюка, заступника керівника штабу "Мы вместе с россией". "Це була не разова акція. Ліквідація колаборантів – системна робота СБУ. Тепер у окупантів проблеми не тільки з набором нових колаборантів, але і з тим, щоб втримати старих", — акцентує Голобуцький. 

Головний ефект від "бавовн", експерт вбачає в тому, що колаборанти здають одне одного службі. "Почастішали звернення від "зрадників" середньої ланки. Вони отримали чіткий сигнал – є вибір між двома варіантами: або смерть, або тюрма. Тому "конкурс", хто кого швидше здасть, з СБУ у журі, зараз у розпалі", — резюмує політолог. 

Нагадаємо раніше, зрадник-колаборант Євген Балицький заявив, що боїться ліквідації СБУ: обшарює дно авто, перевіряє їжу на отруту та скрізь бачить агентів Служби.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua