• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Сортирна дипломатія". Депутат розповів, що "слуги народу" робили в туалеті за гроші

За підтримку так званого "закону про олігархів" народним депутатам фракції "Слуга народу" роздавали гроші в конвертах, причому робили це прямо в туалеті Верховної Ради

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву зробив в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат з депутатської групи "За майбутнє" Антон Поляков, передає "ДС".

"Коли було минуле голосування по олігархах, мій колега після голосування заходить в туалет, і при ньому "слугам" роздають гроші", — сказав Поляков.

Нардеп повідомив, що давав свідчення з цього приводу в НАБУ, але його колега злякався.

"Він просто побоявся... Я їздив в НАБУ, давав показання, але людина побоялася. Що мені зробити? Пістолет приставити і сказати — йди, розповідай?.. При ньому роздавали. Так про який ви можете демократичний парламент говорити, коли за "конверти" працюють ці "слуги"?", — сказав нардеп.

Як писала "ДС", 23 вересня Верховна Рада прийняла закон про олігархів : законопроєкт №5599 у другому читанні підтримали 279 народних депутатів.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що процедура при голосуванні за закон про олігархів була порушена з метою "звести народних депутатів з правильного шляху". У законі також містяться принципові протиріччя. Так, одна норма визначає, що олігархами громадян визнає РНБО, як це і пропонував президент Володимир Зеленський, а інша — НАПК (правка Разумкова). По суті, в такому вигляді законопроєкт не зможе працювати.

В "Слугу народу" заявили, що виправити юридичну колізію в законі про олігархів, яка виникла через підтримку несумісних поправок, можна відхиливши одну з них або ж внісши зміни в документ після того, як він вступить в силу.

У той же час представник президента в КСУ, глава робочої групи по законопроєкту про олігархів Федір Веніславський заявив, що Верховна Рада України не буде переголосовувати закон про олігархів через наявні в ньому протиріч.

Разумков також заявив, що підпише документ, незважаючи на порушення, і направить його на підпис президенту.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua