• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

У Слюсарєва відреагували на розслідування журналістів: "російського сліду немає", а "Рапід" повернеться на Харківщину

Реагуючи на сюжет bigus.info про Вадима Слюсарєва, його адвокат Олена Бардіна зробила заяву. Вона категорично спростувала наявність у Слюсарєва будь-яких бізнес-зв’язків з Росією та пояснила, із чим пов’язує періодичні спроби його дискредитації

Реклама на dsnews.ua

"Слюсарєва помилково окремі медіа вважають членом політради "Слуг народу". Так само помилково, але на моє переконання, зумисно, його характеризують як особу мало не з найближчого оточення Президента. Це звичайна маніпуляція. За її допомогою, ймовірно, намагаються певною мірою нівелювати імідж команди Президента, адже безпідставно приписують Слюсарєву якийсь "російських слід".

Але немає ані "російських слідів", ані приналежності Слюсарєва до керівництва президентської партії. Немає і крапка. Це перше. 

Слюсарєву не належать активи в РФ чи окупованому Криму, в нього немає бізнес-партнерів, які б працювали в Росії. Від початку повномасштабного вторгнення, в Росії Слюсарєв не перебував. Це друге. 

Слюсарєв придбав завод "Рапід" на пропозицію його колишніх власників, серед яких не було ані Мураєва, ані Азарова. Виробництво евакуйоване із зони наближеної до бойових дій з метою його збереження: частково в Угорщину, частково — на західну Україну. Як тільки ситуація дозволить, завод повернеться на Харківщину і продовжить тут свою роботу. Це третє. 

Наостанок. Слюсарєв не політик, не чиновник, не публічна особа. Як підприємець він звітує податковим органам про усі свої доходи, джерела їх отримання. І з цього приводу до Слюсарєва немає жодних претензій", — заявила вона. 

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня був опублікований сюжет bigus.info, в якому йшлося про Вадима Слюсарєва із низкою закидів на його адресу.

    Реклама на dsnews.ua