• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Унікальна нагода": Зе-команді пояснили, як заборона "Партії Шарія" й ОПЗЖ зіграє на руку владі

Реклама на dsnews.ua

Заборона "Партії Шарія" та ОПЗЖ допоможе "Слузі народу" забрати їхній електорат, адже Захід президентська політсила фактично втратила, а перемога в центрі України також сумнівна

Про це написав у Facebook український політтехнолог Олексій Голобуцький, передає "ДС".

"Як практикуючий політтехнолог можу зауважити, що Зеленський тут може отримати унікальну можливість. Кампанію "Слуги народу" в Західній Україні вже можна визнати апріорі тотально провальною. Кампанія СН у Центральній Україні буде як мінімум малоуспішною. Це факти, з якими вже нічого не зробиш. Так само фактом є перехід після місцевих виборів контролю над східними і південними областями до прокремлівського пулу (власне, ОПЗЖ і партія Шарія)", — відзначив експерт.

На його думку, прецедент із поданням на позбавлення реєстрації ОПЗЖ і "Партії Шарія" може стати ідеальним вирішенням проблем влади. Якщо відомство Малюськи юридично ліквідує основних конкурентів "слуг" на півдні і сході — партія влади однозначно отримає перемогу в цих регіонах і матиме контроль майже над половиною країни.

"Це унікальна, при тому цілком законна з правової точки зору нагода", — підкреслив політтехнолог.

"Як фахівець я би однозначно радив Зеленському і Зе-команді скористатись можливістю отримати автоматично перемогу всього лише одним рішенням Мінʼюсту. Це поза тим, що таке рішення буде корисне для суспільства і для збереження національного суверенітету", — резюмував Голобуцький.

Як повідомляла "ДС", блогер-українофоб Анатолій Шарій, коментуючи можливу заборону його партії, заявив, що навряд чи який суддя в Україні наважиться винести таке рішення щодо його політсили.

    Реклама на dsnews.ua