• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У "Голосі" розповіли про нове гасло для місцевих виборів: Кажуть, що "здатні"

Реклама на dsnews.ua

Основним гаслом виборчої кампанії партії "Голос" на місцевих виборах буде "Твій голос здатен"

Про це повідомила нинішня глава партії Кіри Рудик в інтервʼю "Українській правді", повідомляє "ДС".

"Твій голос здатен" (буде основним гаслом партії "Голос", – "ДС"). "Твій голос здатен – те чи те". Тобто месидж з підтвердженням – про попередні речі, які ми зробили, і з тим, що ми будемо робити далі", — сказала Рудик.

За її словами, генеральну лінію партії опрацьовує глава Head of strategic communication – Ксенія Єфремова. За словами Рудика, "вона не з політики".

"Ксенія бере все, що нам порадили, ми приймаємо рішення, що, а потім вона це пакує, комунікація і так далі", -пояснила вона.

Головою виборчого штабу є Світлана Бондаренко.

"Вона працювала в київському штабі цей рік. Вона – операційник, який не спеціалізується на виборах, але спеціалізується на процесах". Але досвід виборчих кампаній Бондаренко має: "По Києву, займалася "Самопоміччю", — розповіла Рудик.

Водночас політтехнолога, який би визначав стратегію партії, у "Голоси" немає, але є багато людей, які "хочуть радити і радять", тобто працюють, як радники. Називати імена Рудик не стала, тому що "з усіма підписані документи про нерозголошення". Рішення в партії приймають централізовано.

У підсумку 19 червня Вакарчук вийшов з фракції "Голос" у Верховній Раді.

26 червня зʼїзд партії "Голос" підтримав припинення повноважень народного депутата Святослава Вакарчука.

    Реклама на dsnews.ua