• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

В МВС почали готуватися до можливих блекаутів

Міністерство внутрішніх справ підготувало план на випадок довготривалих відключень електрики

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко за підсумками першого засідання Координаційного штабу із оперативного реагування та забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення під час можливих відключень електроенергії, передає "ДС".

"Головна мета — своєчасне реагування на всі надзвичайні ситуації, що відбуватимуться в країні. У Ситуаційному центрі МВС працюють аналітики, які прораховують можливі загрози та сценарії реагування. Ми заходимо у складний осінньо-зимовий період, до якого маємо бути готові на всіх напрямках. Спираючись на минулорічний досвід, ми вже підготували план дій у разі довготривалих відключень електроенергії", — зазначив він.

За словами Клименка, будуть діяти посилені патрулі поліції, також передбачено забезпечення генераторами медичних закладів та об’єктів критичної інфраструктури, функціонування Пунктів незламності і т.п.

Як повідомляла "ДС", голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький не виключив складнощі з постачанням електроенергії цієї зими.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua