• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Гордон вважає, що Верещук може виграти вибори в Києві

Реклама на dsnews.ua

Журналіст Дмитро Гордон заявив в ефірі на телеканалі НАШ заявив, що партія "Слуга народу" може виграти місцеві вибори завдяки нардепу Ірині Верещук

"У Києві вони (партія "Слуга народу" – прим.) можуть виграти завдяки Ірині Верещук. Тому що ця постать неординарна. Мені подобається вона. Ось тут може бути цікаво", — заявив він. 

Як повідомляє Depo.ua, також Дмитро Гордон прогнозує, що у другий тур виборів Київського міського голови пройдуть Віталій Кличко та Ірина Верещук. Він висловив переконання, що у Верещук хороші шанси для ривка, а у Пальчевського — для падіння. 

"Перше місце Кличко — 47%, друге місце Пальчевський — 14%, третє місце Верещук — 10,7%. Потім Омельченко, Попов і так далі. Верещук має хороші шанси для ривка. Пальчевський має хороші шанси для падіння. Я думаю, що у другому турі ми побачимо Кличка і Верещук станом на зараз. Тому що, як я говорив, ми можемо побачити дві фігури, які перевернуть взагалі все розуміння про вибори", — підкреслив він, коментуючи дані соціологічних досліджень якими володіє.

Щодо шансів на перемогу Верещук над Кличком Гордон зазначив, що багато залежить від неї самої, а вона готова битися. 

Як відомо, 16 липня 2020-го року Ірина Верещук перемогла у партійному праймеріз. Переможця праймеріз визначали шляхом таємного голосування, враховуючи при цьому результати останніх соціологічних досліджень, розповіли в президентській політсилі.

За словами Президента Володимира Зеленського, саме у Верещук наразі найвищий рейтинг в Києві серед усіх претендентів від "Слуги народу"."Дякую всім, перемога буде за нами", — сказала сама пані Верещук, коментуючи свою перемогу у праймеріз.

    Реклама на dsnews.ua