• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Єрмака допитають через провал спецоперації із затримання вагнерівців, – ГБР

Голову Офісу президента України Андрія Єрмака незабаром викличуть на допит до Державного бюро розслідувань (ДБР) у справі "вагнергейту"

Єрмака допитають через провал спецоперації із затримання вагнерівців;
Єрмака допитають через провал спецоперації із затримання вагнерівців;
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив виконувач обов'язків директора ДБР Олексій Сухачов в ефірі телеканалу "1+1", передає "ДС".

"Ми протягом кількох днів викликатимемо пана Єрмака на допит. Чому не робимо це сьогодні? Тому що ми очікуємо певну інформацію від наших колег із правоохоронних органів найближчими днями. І запрошуватимемо на допит пана Єрмака, про що повідомимо", – сказав Сухачів.

Ведуча передачі Наталія Мосейчук спитала в.о. голови ГБР, чи є Єрмак "кротом", винним у витоку інформації про спецоперацію з вагнерівців.

"На сьогоднішній день жодного факту та доказу, інформацію, яку ви запитуєте, слідство не отримувало", — відповів Сухачов.

Як повідомляла "ДС", група журналістів-розслідувачів Bellingcat оприлюднила першу частину звіту про причини зриву спецоперації із затримання українськими спецслужбами в Білорусі російських бойовиків ПВК "Вагнера", які воювали на Донбасі на боці терористів, та причетних до вбивств та військових злочинів.

Нагадаємо, сюжет американського телеканалу CNN підтвердив підозри про причетність української влади до зриву спецоперації із затримання бойовиків російського ПВК "Вагнера", а також актуалізував претензії до глави Офісу президента Андрія Єрмака.

Але в Офісі президента Володимира Зеленського вважають, що свідчення джерел, на яких будується матеріал CNN про операцію з "вагнерівцями", ненадійні, а самі дані нічим не відрізняються від викладених у "Комсомольській правді" у 2020 році.

Також, за даними журналістів-розслідувачів Bellingcat, керівник ОПУ Єрмак пропонував перенести на тиждень операцію із затримання найманців приватної військової компанії "Вагнера".

За інформацією, наданою ексголовою Головного управління розвідки Василем Бурбою, окрім президента Володимира Зеленського, розвідники звітували Єрмаку про справу "вагнерівців".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua