• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленський відвідав реконструйовану лікарню в Борисполі

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський проінспектував реконструкцію та осучаснення Бориспільської багатопрофільної лікарні

Про це йдеться в повідомленні в офіційному Telegram-каналі голови держави, передає "ДС".

"Лікарню в Борисполі я відвідав чи не першою. Повертаюся, щоб на власні очі переконатися, що гарні обіцянки з її реконструкції та осучаснення перетворилися на такий самий гарний медзаклад. І ось вона, Бориспільська багатопрофільна лікарня – як з американського кіно: яскрава, зручна, а головне – має все необхідне для збереження здоровʼя українців. За місяць-півтора тут буде додатково встановлене сучасне устаткування. А до кінця року з’явиться й пологове відділення. Ця лікарня обслуговуватиме понад 100 тисяч українців. Люди вже бачать, що ми справді створюємо нові, нормальні умови життя. Реальні будівництва – це те, з чим мала б асоціюватися кожна влада.

Просто говорити, як це в нас було роками, що всюди мають бути хороші лікарні, – мало. Треба справді знати, що відбувається на місцях, та інколи підштовхувати місцеву владу робити великі проекти, які в іншому разі могли й відкласти. Якщо потрібна ініціатива президента – завжди буде така ініціатива. Обіцяли нормальну сучасну лікарню – є така лікарня", — сказано в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", президент України Володимир Зеленський пообіцяв, що вже до кінця його каденції заробітна плата педагогів суттєво зросте.

    Реклама на dsnews.ua