• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Чаус стверджує, що його чотири місяці тримали у підвалі в масці

Колишній суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус стверджує, що його насильно чотири місяці утримували в підвалі

Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив 16 серпня під час засідання суду, на якому було розглянуто скарги щодо запобіжного заходу, інформує "ДС".

Скарги захисту екссудді та прокурорів САП на рішення Вищого антикорупційного суду щодо запобіжного заходу для Чауса у вигляді домашнього арешту розглянула Апеляційна палата ВАКС. Міра запобіжного заходу залишилася незмінною.

В ході розгляду захисники Чауса заявили, що засідання потрібно проводити у закритому режимі, як і в першій інстанції, оскільки буде озвучуватися місцеперебування екссудді, а також обставини його зникнення і повернення в Україну. Це, на їхню думку, може зашкодити безпеці підзахисного. Прокурори не заперечили проти закритого засідання, пише УНІАН.

Чаус підтримав клопотання своїх захисників. "Ви ж розумієте, якщо чотири місяці тримати суддю у підвалі й в масці, і когось цікавить, як він виносив рішення, то якщо це озвучити зараз на все суспільство, то будуть дуже негативні наслідки. Тому я підтримую позицію свого адвоката", — сказав він.

Як писала "ДС", 3 серпня детективи НАБУ затримали колишнього суддю Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса в лікарні "Феофанія". Микола Чаус має статус підозрюваного в справі НАБУ про корупцію і потерпілого — у справі про викрадення.

Вищий антикорупційний суд на засіданні 4 серпня обрав колишньому судді запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Згодом справу про його викрадення направили до суду Молдови.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua