• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Головні причини грати в StarCraft II

Незважаючи на те, що з моменту запуску гри пройшло більше десяти років, є багато причин, чому грати в StarCraft II вигідно у будь-який час та в будь-який день. StarCraft — популярна онлайн-гра в жанрі стратегії в реальному часі, яка залишила за собою вражаючу спадщину

Гра Starcraft
Гра Starcraft
Реклама на dsnews.ua

Це одна з найпопулярніших кіберспортивних ігор у світі. Завдяки цій грі жанр кіберспорту став тим, чим він є сьогодні, включаючи процвітаючу сцену змагань, передає "ДС".

Коли в 2010 році був запущений StarCraft II, він потрапив у заголовки Новини кіберспорту та ігрової індустрії та викликав великий ентузіазм у гравців.

Хоча здається, що ентузіазм вичерпується, все ще є багато вагомих причин, через які ця гра залишається найкращим вибором для багатьох. Погляньмо на ці головні причини!

Висока конкуренція

StarCraft залишається королем кіберспорту, незважаючи на те, що його запустили кілька років тому. Враховуючи той факт, що гра стала піонером у кіберспорті, яскрава сцена змагання для гри анітрохи не ослабла.

Хоча все може бути не так, як раніше, гра в StarCraft, як і багато років тому, приносить чималу залученість і задоволення, відомі тільки професійним гравцям. Blizzard, як і раніше, організовує та спонсорує великі міжнародні турніри з StarCraft II.

Це події, на яких найкращі гравці з усього світу борються один з одним за привабливі призові. Крім того, у грі все ще є значне співтовариство ветеранів, які борються за титули.

Збалансована гра

У перші роки StarCraft II гравці скаржилися на нагороду, позначену як вражаючу стратегію Deathball. Люди вважали, що гра заохочує бездумне командування цілою армією для атаки замість умілого мікроуправління армією, показаного на професійній арені StarCraft I.

З того часу багато що змінилося завдяки численним виправленням балансу та двом повномасштабним доповненням. Сьогодні загальний стиль гри та мета в StarCraft II значно покращилися, що робить її цікавою та корисною кіберспортивною грою.

Поодинока кампанія

StarCraft II запущений трьома кампаніями, кожна з яких присвячена трьом основним расам у сеттингу гри. Це зерги, протоси та терани. Компанії було розроблено, щоб допомогти гравцям вивчити основи гри.

Гравці виявили різні варіанти структури місій в режимі користувача, деякі з яких вимагають ретельного управління ресурсами. Іншим потрібен супровід чи захист певної мети, а треті доручають гравцям певні завдання, щоби просто знищити присутність ворога. Безперечно, геймплей дуже захоплюючий.

Контент користувача

Хоча в грі користувача більше рейтингових матчів один на один, гравці можуть знайти різні ігрові режими для вивчення. Ви знайдете контент, створений спільнотою, командні ігри, режим спільної гри та багато іншого. Яким би ігровим режимом ви не хотіли насолодитися, він, швидше за все, є StarCraft II.

Висновок

Ось чотири основні причини, через які вам варто зіграти в StarCraft, навіть якщо ви раніше не грали в цю гру. Хоча вона існує вже більше десяти років, гра, як і раніше, зберігає свою чарівність завдяки сильній базі гравців.

Увага! Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри.

    Реклама на dsnews.ua