• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Як успішно управляти змінами в новій бізнес-реальності (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Реклама на dsnews.ua
Своїм вибором сьогодні ми формуємо успішне майбутнє бізнесу – адаптуючи команду до гнучким і мобільним форм роботи. Люди – це основний капітал будь-якої компанії, драйвери змін і енергії

Саме цей підхід став ключовим в бізнес-конференції PEOPLE MANAGEMENT 8, яка 27 травня 2020 відбулася в онлайн-форматі з усіма переваги живого івенту.

В програмі конференції взяли участь 20 експертів з різних галузей бізнесу. Ми зібрали на одній площадці тих, хто говорить тільки правду. Це експерти без чудо-таблетки і чарівної палички. Кожен учасник конференції впізнав себе, перебуваючи по той бік екрану, і отримав цінну мотивацію, щоб робити бізнес по-новому. Нова інформація - це нові ідеї. А нові ідеї - це можливість вивести бізнес на якісно новий рівень навіть в умовах постійних змін!

Учасники онлайн-конференції отримали якісний контент виступів спікерів, відверту і інформативну експертну дискусію, бліц-опитування про уроки кризи від топ-менеджерів компаній. Кожен учасник міг поставити питання спікерам, обговорити інсайти з колегами - і головне змінити стрес на натхнення, щоб вже на наступний день впровадити нові знання у своїй компанії.

КЛЮЧОВІ ТЕЗИ СПІКЕРІВ PEOPLE MANAGEMENT 8

Андрій Длігач, футуролог, СЕО Advanter group, д. е. н., професор KSE, LvBS у своєму виступі на тему "Футуродевелопмент. Від "людських ресурсів" до со-діянню - технології управління майбутнього" озвучив ключові тези:
• Ми вже знаходимося в фазовому переході і напередодні глобальної економічної кризи. Це перехід до нової економіки, нового світу, до нових стандартів, цінностей, нових бізнес-моделей. Світ не змінюється. Його змінюють. Людина зараз добре створює алгоритми, але виконує їх гірше роботів.
• Ще в 2016 році була видна основа кризи - вона в зміні шаблонів поведінки людей. Ми стали переймати моделі поведінки та мислення миллениалов, їх цінності.
• Ключові завдання бізнесу в 2020: 1) вижити; 2) розвиватися і рости, тобто отримувати прибуток, а не створювати нові робочі місця. Бізнес - не соціальна компанія, а інструмент заробляння грошей. Завдання бізнесу - створювати прибуток, навіть не створюючи робочі місця.
• Найважливіше для бізнесу - розвивати AQ (адаптивний інтелект).
• Гряде зміна всіх понять - ми будемо повинні перевизначити заново поняття "держава", "капіталізм", "релігія", "шлюб", "робота" і т. д. І у нас є 5-6 років попереду, щоб передомовитися про те, яким буде наш новий світ.

ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ "ЛІДЕРСТВО 2020: НОВІ РОЛІ, ЗАВДАННЯ, СТРАТЕГІЇ"

Про нових компетенцій бізнес-управлінців, які хочуть побудувати ефективну команду, відверто розповіли в рамках панельної дискусії:

Ігор Гут, співзасновник шведсько-українського проекту DYB (Develop Your Business), Рената Чучмай, старшии віце-президент і Global HR Business Partner компанії SoftServe, Володимир Мудрий, Член Правління ОТР банку, Анна Власова, засновник і СЕО Школи HRM, Анастасія Владычинская, експерт №1 з організації сервісу та сервіс-орієнтованої стратегії, Тимур Бондарєв, керуючий партнер Arzinger.

ТОП-10 ключових тез, що пролунали у відвертій дискусії експертів:

• Головна компетенція лідера - стресостійкість, тому що на керівника зараз тисне три преса: власники бізнесу, ринок і команда співробітників, проводити межу між любов'ю і вимогливістю до підлеглих.
• Отсекайте перфекціонізм в частині того, щоб "викотити" ідеальний продукт, щоб усіх здивувати. Перфекціонізм на даному етапі - ваш ворог.
• Уникайте ефекту Аша - соціального конформізму, коли люди погоджуються з думкою інших, навіть якщо це не вигідно для їх компанії, щоб бути прийнятим.
• Довіряйте собі більше, ніж колективного несвідомого, довіряти команді і усвідомте, ким ви керуєте - групою або командою. Хто ви в команді - спонсор або граючий тренер?
• Потрібно вміти управляти своїм его і вчитися бути замінним і передавати лідерство того, хто ситуаційно найсильніший.
• Лідерство - це не про знання, а про стан духу в робочому стані, щоб перевести енергію страху в енергію змін і рішень.
• В перспективі другої хвилі пандемії важливо зупинитися і переосмислити те, що було зроблено в компанії з "класикою жанру" в першу хвилю (тотальний косткатинг, оптимізація персоналу, скасування навчання). Важливо подумати, що і як робити по-іншому по кожному процесу. Задати питання: "Що станеться, якщо ми ЦЕ робити не буде взагалі?"
• Застосовуйте методи Agile. Скорочуйте час реакції системи - час реакції повинен бути миттєвим. Думайте прогностично, плануючи процеси. Оцініть свої KPI - вони про минулому, теперішньому або майбутньому?
• Оцініть і назвіть маркери "кінця світу", "точки неповернення" для своєї компанії, а потім відповідайте собі на питання: що потрібно зробити сьогодні, зараз, щоб кінця світу не сталося?
• Перестаньте культивувати в собі патерналізм і робити із співробітників инфантилов, почніть поважати підлеглих, дайте їм свободу рішень - і на основі цих цінностей будуйте систему пошуку і відбору людей в команду. Не бійтеся втратити уявних професіоналів - "героїв вчорашнього дня".

БЛІЦ "НА МЕЖІ"

7 експертів, 7 топ-менеджерів компаній, дали короткі відповіді про ключових уроках кризи, стратегіях і тренди нового поведінки лідерів, від яких безпосередньо залежить життєдіяльність компанії.

Кожен учасник бліцу поділився своїм баченням, на чому зосереджений бізнес-фокус їх компаній сьогодні, які уроки кризи вони візьмуть з собою у майбутнє і чому вони сьогодні віддають перевагу: довірі або дисципліни, швидкому або сталого розвитку, прокачування софт або хард-скілів у співробітників.

5 найбільш значущих тез спікерів бліцу:
• Хард і софт-скіли - це дві ноги бізнесу руху вперед. Якщо якихось навичок не вистачає, ваш бізнес, ваша команда, твої проекти кульгають. При цьому не можна приймати важливі рішення в галузі, якщо ви не експерт у своїй індустрії.
• Головна компетенція, яка вже стала маркером ефективності, - agility - особиста організаційна гнучкість.
• Карантин виявився перевіркою на лідерство і показав, що не можна знижувати фокус і бути максимально уважними до тієї лідерської моделі поведінки, яку демонструють керівники.
• У швидко мінливому світі навіть у зарегульованих великих компаніях керувати за допомогою інструкцій неможливо, тому довіра стає ключовою цінністю. Важливо правильно організувати роботу команд у фреймі автономності, компетентності.
• Сьогодні важливо навчитися прогнозувати неприємні ситуації, навіть якщо ніщо не віщує біди + конроль за сashflow + оцінювати потенціал команди.

Це лише невелика дещиця всього контенту 6-годинного динамічного івенту.

Якщо ви хочете отримати цінний практичний контент від топ-менеджерів провідних компаній, дізнатися детальніше про нових компетенцій, стратегії та інструменти впровадження гнучких форматів роботи і навчання в рамках PEOPLE MANAGEMENT 8, можете придбати якісний відеозапис всіх виступів спікерів, дискусійної панелі, бліцу "На межі" і консультації лікаря-дієтолога.

Залишити заявку на відеозапис усіх виступів РМ8 можна за посиланням: http://bit.do/fFMXN

Організатор конференції: KA Group premium business events, імпортер світового інтелекту, оператор бізнес-івентів преміум класу.

    Реклама на dsnews.ua