• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

На Миколаївщині кримінальнику зі списку РНБО дали півроку в'язниці

У Миколаївській області було визнано винним та засуджено на півроку позбавлення волі кримінального авторитета "Апті", який раніше був включений до списку санкцій Ради національної безпеки і оборони

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Миколаївської обласної прокуратури, повідомляє "ДС".

"Визнано винним 51-річного громадянина РФ, який тривалий час мешкає на території України на праві посвідки на постійне проживання, у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ст. 386 КК України, та призначено покарання у вигляді 6 місяців арешту. Прокурор у суді довів, що засуджений, який на даний час працює менеджером з продажів одного з підприємств області, погрожував потерпілим за надані ними показання у справі, в якій він є обвинуваченим", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що засуджений внесений до списку осіб, щодо яких застосовано санкції відповідно до рішення Ради національної безпеки та оборони від 14 травня 2021 р.

Нагадаємо, 14 травня президент України Володимир Зеленський провів засідання РНБО, на якому було ухвалено рішення щодо застосування санкцій до представників кримінальних угруповань. Застосовано обмежувальні заходи до 557 так званих "злодіїв у законі", 542 з яких — іноземці, 15 — громадяни України.

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що в Україні більше немає "злодіїв у законі". Крім того, триває процедура видворення "кримінальних авторитетів", із 111 їх залишилося 42.

4 червня президент Володимир Зеленський заявив, що після санкцій РНБО вдалося досягти нульового впливу "злодіїв у законі" на криміногенну ситуацію в Україні.

Секретар РНБО Олексій Данілов розповів про 108 помилок у списку санкцій.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua