• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Оплески не допомогли: нападників на журналістів "Схем" все ж звільнили з "Укрексімбанку"

Наглядова рада АТ "Укрексімбанк" відреагувала на ситуацію, коли один з нападників на журналістів Ігор Тельбізов увійшов до банку під оплески, та вирішила ініціювати припинення з ним трудових відносин

"Укрексімбанк"
"Укрексімбанк" / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "Укрексімбанку", передає "ДС".

Зазначається, що дії Тельбізова та працівників банку стали предметом обурення громадськості, тому наглядова рада ухвалила одностайне рішення звернутися до правління банку щодо звільнення Тельбізова та Осіпова.

Члени Наглядової ради констатували, що своїми діями Тельбізов та Осіпов довели, що вони не здатні виконувати обов’язки ,а також не розуміють положення кодексу етики та корпоративних цінностей банку.

Вони вирішили, що перебування цих двох співробітників на посадах "створює загрозу для всієї системи безпеки банку та для його стабільності, а також створює репутаційні ризики.

Як писала "ДС", на журналістів "Схем" напали в державному "Укрексімбанку" під час запису інтерв'ю з головою правління цієї фінустанови Євгеном Мецгером. Пізніше журналістам вдалося відновити відео з нападом.

В "Укрексімбанку" звинуватили журналістів у спробі протиправно заволодіти інформацією з обмеженим доступом, однак, судячи з запису, конфлікт стався після питання про можливу видачу банком багатомільйонного кредиту людині, яка проживає на території, контрольованій терористичною організацією "ДНР".

Мецгеру вручили дві підозри за ч.ч. 1, 3 ст. 171, ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України — перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та незаконне позбавлення волі. Пізніше про підозру повідомили двом працівникам "Укрексімбанку". 11 жовтня Мецгеру обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту, а номінаційний комітет наглядової ради АТ "Укрексімбанк" звільнив його з поста голови правління.

Зазначимо, що Мецгер пов'язаний зі студією Зеленського "95-й квартал". Його дружина Юлія є близькою подругою актриси Олени Кравець з "Кварталу". У 2019 році вона увійшла за квотою президента Володимира Зеленського в наглядову раду ПриватБанку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua