• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 39.8
Спецпроєкти

Пушилін і Пасічник попросили Путіна визнати "ДНР" і "ЛНР"

Ватажки терористів "ДНР" ц "ЛНР" Денис Пушилін ц Леонід Пасічник звернулися до президента РФ Володимира Путіна з проханням визнати незалежність "республік"

Леонід Пасічник і Денис Пушилін
Леонід Пасічник і Денис Пушилін
Реклама на dsnews.ua

Терористи зазначили, що українська влада нібито зважилася на силове вирішення конфлікту, передає "ДС".

"Від імені всього народу "Донецької народної республіки" просимо Вас визнати "Донецьку народну республіку" як незалежну, демократичну, правову, соціальну державу. Також просимо розглянути можливість укладання договору про дружбу та співпрацю між "ДНР" та Російською Федерацією, передбачивши співпрацю у сфері оборони", — сказав Пушилін.

"Шановний Володимире Володимировичу, з метою недопущення масової загибелі мирного населення "республіки", 300 тисяч із яких є громадянами Росії, прошу Вас визнати суверенітет і незалежність "Луганської народної республіки", — сказав, у свою чергу, Пасічник у зверненні, що транслювалося на телеканалі "Росія 24", передають РИА Новости.

Як повідомляла "ДС", раніше Держдума Росії під час пленарного засідання проголосувала за проєкт постанови про визнання "Донецької та Луганської народних республік".

У МЗС України сказали, що визнання Росією "ДНР" та "ЛНР" матиме руйнівні наслідки для міжнародного правопорядку та глобальної архітектури безпеки.

Президент Росії Володимир Путін, коментуючи рішення Держдуми, заявив, що Москва має "зробити все для вирішення проблем Донбасу", дотримуючись при цьому Мінських домовленостей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua