• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

У "Дії" з'явились карти з Пунктами незламності

У застосунку "Дія" сьогодні, 20 жовтня, запустили карти Пунктів незламності в Україні. Крім даних про розташування найближчих об'єктів, громадяни зможуть дізнатися маршрут і графік, а також які умови в даному укритті

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає "ДС".

"Це дозволить людям, у разі потреби, отримати доступ до світла, тепла, води чи інтернету", — зазначає глава уряду.

Таку карту в програмі можна завантажити навіть офлайн, якщо не буде світла та зв'язку. Потрібно лише завантажити карту обраного регіону в "Дії".

"Карта — інтерактивна. Зможете дізнатися адресу, графік роботи та умови кожного Пункту незламності. А також відфільтрувати за конкретними потребами — чи є інтернет, обігрів, генератор чи мобільний зв'язок", — розповів голова Мінцифри.

 Щоб знайти карту, треба зайти у "Дію" та натисніть "Послуги", потім — "Пункти незламності"

Далі слід обрати свою область та завантажити карту.

Застосунок покаже всі Пункти незламності в радіусі 1,5 км. Також можна обрати певні умови: пандус, інтернет, мобільний зв’язок, генератор тощо.

"Згодом розширимо функціонал послуги. Зможете подивитися фотографії Пунктів незламності, поставити оцінку, залишити відгук і т.д." — додав Федоров.

Послуга зараз запрацювала для всіх областей, окрім Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської – через ситуацію з безпекою.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua