• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Святослав Крижевич: На першому місці — прозорість всіх процесів

Керуючий партнер Linkos Group, генеральний директор ISpro ("Інтелект-Сервіс") про впізнаваність IT-бренду, позамежну клієнтоорієнтованість і нові стратегічні плани

Святослав Крижевич
Святослав Крижевич
Реклама на dsnews.ua

- Хто ваші ключові клієнти?

- Ключові клієнти ISpro — це в основному державні структури, такі як Державна податкова служба України, Державне бюро розслідувань, Міністерство юстиції, Міністерство розвитку громад і територій, Державний центр зайнятості, Державна служба статистики, Державна аудиторська служба, а також АТ "АЛЬФА-БАНК", АБ "УКРГАЗБАНК", АТ "Укргазвидобування", ДП "Укрхімтрансаміак", АТ "Південний гірничо-збагачувальний комбінат" та багато інших.

- Як система ISpro допомагає державним структурам зменшити невиправдані витрати бюджетних коштів?

- Завдяки системі ISpro в держструктурах і на підприємствах підвищується швидкість прийняття управлінських рішень, прозорість і підконтрольність всіх фінансових процесів. А значить, вдається знизити бюджетні витрати і найбільш оптимально використовувати бюджетне фінансування. Але на першому місці, звичайно, — прозорість всіх процесів.

- Чимало IT-компаній створюють програми навчання (курси, факультативи), закладаючи тим самим фундамент для майбутніх фахівців, заточених під свій продукт. З якими вузами країни ви співпрацюєте?

- Ми працюємо з Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана, Київським національним торговельно-економічним університетом, Університетом державної фіскальної служби України та ін. В КНЕУ ми створили власний клас з навчання нашій програмі, повністю обладнаний всім необхідним. Там ми проводимо заняття на програмному забезпеченні ISpro.

Також ми організовуємо спеціальні курси і факультети для студентів на базі власного програмного продукту. Діє дистанційна система навчання і сертифікації за системою.

Реклама на dsnews.ua

- Чим ви керуєтеся при підборі персоналу: ваші критерії, вимоги та, можливо, унікальні маркери? Наприклад, чи вітаєте ви бажання творчої реалізації IT-фахівця?

- Головний критерій дуже простий — бажання працювати і бути корисним компанії плюс комунікаційні навички та здібності, все-таки ми дуже клієнтоорієнтована компанія, і клієнт у нас на першому місці.

- У чому унікальність програмного рішення ISpro і самого бренду?

- Ми були першими на IT-ринку України! Програмний продукт був створений для вітчизняного ринку з урахуванням всіх особливостей ведення фінансово-господарської діяльності наших підприємств і державних структур.

Можна, звичайно, подивитися, що нового ми запропонували українському ринку ERP-систем. Попросту кажучи — автоматизацію всіх процесів на підприємстві, від бухгалтерії до виробництва.

- Бренд/система ISpro відповідає світовим стандартам? Чи є стратегічні плани вийти за межі українського ринку?

- Система ISpro відповідає всім світовим стандартам, і зараз ми посилено рухаємося в цьому напрямку. Дивимося поки на Центральну Азію — Казахстан і Узбекистан.

Ну і в цілому успіх бренду ISpro в конкурентному середовищі надихає нас на нові амбітні плани і цілі. Перш за все — виходити на нові зовнішні ринки і створювати продукт, з яким приємно і комфортно працювати нашим користувачам.

    Реклама на dsnews.ua