• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Anonymous зламали Центробанк РФ, оприлюднили тисячі файлів і звернулись до Путіна (ВІДЕО)

Група хакерів Anonymous зламала сайт Центрального Банку Росії і виклала у відкритий доступ десятки тисяч файлів з його бази

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві Anonymous в Twitter, передає "ДС".

Ще 24 березня Anonymous повідомили у Twitter , що зламали Центральний банк Росії, і обіцяли оприлюднити понад 35 000 файлів із секретними угодами протягом 48 годин.

Сьогодні стало відомо, що хакреи опублікували понад 28 Гб інформації з бази осійського Центробанку.

Хакери зазначили, що поширили зламані документи "по різних точках в Інтернеті", та пообіцяли ділитися ними по інших посиланнях, якщо доступ до інформації по цих лінках буде обмежено.

"Люди не повинні боятися свого уряду, уряди повинні боятися свого народу", — йдеться в повідомленні.

У пості даються посилання на файли з бази у двох частинах: першій та другій.

За інформацією російської служби  ВВС, Центробанк факт зламу заперечує.

Серед опублікованої інформації є сотні аудиторських висновків і дані про власників банків. Хакери стверджують, що отримали доступ і до "таємних угод" ЦБ.

Також Anonymous записали звернення до керівника Кремля Владіміра Путіна, і заявили: "Ми у твоєму палаці, ми там, де ти їси, ми за твоїм столом, ми там, де ти спиш".

"Зараз ми публікуємо тисячі документів Центробанку Російської Федерації, різні транзакції, укази, доповіді. Люди дізнаються, яка насправді економіка Росії. Декларації, кореспонденція, торгові угоди, підписані з іншими країнами, секрети твоїх олігархів. Твої конфіденційні відео і додатки, які ти використовуєш", — йдеться в ролику.

Відзначимо, Anonymous – це міжнародна група хакерів та кіберфахівців, які з політичних міркувань борються в кіберпросторі з урядами країн світу, політичними структурами та елітами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua