• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Естонія припинила впускати росіян із шенгенськими візами

В Естонії 18 серпня набуло чинності рішення про заборону в'їзду російських громадян із шенгенськими візами, які видала країна

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив заступник директора Департаменту поліції та прикордонної охорони Егерт Бєлічов, передає "ДС" з посиланням на ERR.

"Обмеження стосуються подорожей з цілями туризму, відвідування спортивних та культурних заходів та поїздок до Шенгенської зони з розважальними цілями — такого ми більше не приймаємо і таких людей до Естонії пускати не будемо", — сказав заступник директора Департаменту поліції та прикордонної охорони Егерт Бєлічов.

За його словами, в Естонію продовжать пускати тих росіян, хто приїжджає туристичними візами до рідних: батьків, дітей та подружжя. Крім того, винятки робляться для візитів із гуманітарними цілями: наприклад, на похорон.

Тих, хто приїхав до 18 серпня, виганяти з країни не будуть, але при виїзді з Шенгенської зони їх візи анулюються. Винятки роблять для тих, хто до початку дії санкцій поїхав транзитом через Естонію до третьої країни, наприклад, Британії, і хоче тим самим шляхом повернутися додому.

Естонія, як і раніше, пускатиме до себе росіян із туристичними візами, виданими іншими державами Шенгенської угоди. Але міністр закордонних справ Урмас Рейнсалу заявляє, що Естонія має можливість в односторонньому порядку заборонити в'їзд і їм.

Як писала "ДС", прем'єр Естонії Кая Каллас закликала зупинити видачу туристичних віз росіянам на поїздки до ЄС.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua