• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Гауляйтер Криму "Гоблін" Аксьонов створив власну ПВК

Гауляйтер окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов створив на півострові власну приватну військову компанію "Конвой", якою керує "права рука" засновника ПВК "Вагнера" Євгена Пригожина Костянтин Пікалов із позивним "Мазай"

ПВК "Конвой"
ПВК "Конвой"
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє російське видання "Важливі історії", передає "ДС".

Зазначається, що вказаний військовий підрозділ – відносно новий, однойменний канал у телеграмі було створено у листопаді минулого року. Формально "Конвой" – це БАРС, бойовий армійський резерв, а його учасники укладають два контракти – один із самим підрозділом, а другий – з Міністерством оборони РФ.

Співрозмовник видання, який влаштувався у ПВК, коли вона тільки-но почала формуватися, розповів, що отримував близько 200 тисяч рублів на місяць, а командування – 300 тисяч. Крім того, тим, хто прослужить у "Конвої" рік, обіцяють землю "у Криму чи Абхазії". На той час у підрозділі було близько 300 осіб

У матеріалі зазначили, що наразі позиції "Конвою" розташовані в Херсонській області, а тренувальний полігон ПВК нібито "у селі Перевальне під Кримом". У його складі є снайперські підрозділи.

Керівник ПВК Костянтин Пікалов раніше курував "вагнерівців" в Африці. У російському реєстрі юросіб Пікалов значиться отаманом козачого товариства "Конвой", яке виступає засновником "Військово-охоронної компанії "Конвой"", з якою укладають контракти найманці.

Нагадаємо, раніше Центр національного спротиву повідомляв, що російські загарбники активно вербують пожежних, рятувальників і працівників пенітенціарної служби в окупованому Криму до лав ворожої армії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua