• USD 36.6
  • EUR 37.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

"Космічний вівтар": російський космонавт мовив із МКС серед ікон, символів СРСР та прапорів "ЛДНР" (ВІДЕО)

Космонавт із Росії Олег Артем'єв, який зараз перебуває на борту МКС, звернувся до жителів Єкатеринбурга, обіцяючи, що після повернення на Землю передасть їм ікону покровительки міста — святої Катерини

Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Фрагмент звернення космонавта з'явився у Мережі, повідомляє "ДС".

Так, за спиною Артем'єва в російському модулі МКС можна побачити прапори РФ, безліч ікон, портрет першої людини в космосі — Юрія Гагаріна на тлі прапора СРСР, радянські червоні зірки, а також прапори терористичних ЛНР і ДНР.

"З нами на борту знаходиться ікона небесної покровительки вашого міста — святої великомучениці Катерини, яку, я сподіваюся, після повернення на Землю ми разом з моїм екіпажем вручимо в руки тому, хто доручив мені таку місію, — митрополиту Євгенію. А через нього — і всім єкатеринбуржцям. Свята Катерина — це прекрасний піднесений символ уральської столиці. Під її покровом Єкатеринбург став містом добрих, освічених, енергійних і талановитих людей, що динамічно розвивається. Божої допомоги всім нам, з прийдешніми святами і до швидкої зустрічі", — сказав він.

Ролик миттєво став "вірусним" у Мережі.

"Хлопці, ви з таким настроєм про небесну твердь не боїтеся розбитися?", — пише в Twitter Андрій Козенко.

Частина користувачів дійсно вважає, що це – "фотошоп".

"Це відповідь на питання, чому у російських космонавтів дірки в модулі "Зірка" (на Міжнародній космічній станції — "ДС"), позаштатно вмикаються двигуни модуля "Наука", ламається толчок (туалет — "ДС") і закінчується їжа. Їх психіатр не повинен перевіряти перед польотом?", — ставить питання Telegram-канал "Солов'їний послід".

Користувачі також сподіваються, що до космосу "заберуть" президента РФ Володимира Путіна. Крім того, російський модуль на МКС деяким із них нагадує "гуртожиток" або "магазин на дивані".

Також у Telegram пропонують відправити в космос скандального російського співака Юрія Лозу. Той, до того ж, запам'ятався заявами, що земля нібито "плоска". Користувачі Мережі вважають, що співак-"плоскоземельець" міг би скласти "відмінну" компанію космонавтам на борту.

Нагадаємо, 5 липня американський астронавт Террі Вертс закликав керівництво NASA відреагувати на поведінку російських космонавтів, які розгорнули прапори терористів "ЛДНР" на Міжнародній космічній станції.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua