• USD 36.7
  • EUR 39.5
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Лукашенко закликав зупинити війну в Україні та до "переговорів про землю та мир"

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про необхідність зупинити бойові дії в Україні та провести переговори "про землю та мир"

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Лукашенко розповів білоруським журналістам, передає "ДС" із посиланням на пропагандистське агентство БелТА.

"Думаю, що розумних людей чимало в Україні. Треба сідати за стіл переговорів та домовлятися. Як я колись казав: не треба попередніх умов. Головне — команду дали "стоп". З 00:00 годин стоп, жодні війська не рухаються.... Зупинилися і ведемо переговори. Про землю і про мир", — сказав він.

Лукашенко додав, що "українці ставитимуть питання щодо Східної України, Донбасу, Криму", але "робити це треба за столом переговорів, щоб ніхто не воював і не гинули люди".

"Так, Україна може опинитися в "небезпечній ситуації", коли вона матиме зброю, "але воювати не буде кому", — заявив він.

За словами самопроголошеного президента Білорусі, "ідеологічні" там "практично всі загинули чи залишилися каліками", і зараз з України "біжать люди, ніхто воювати не хоче", у бій відправляють непідготовлених людей.

За словами Лукашенка, "загалом ситуація складається патова".

"Стоять лоб у лоб на смерть, окопавшись. Гинуть люди", — сказав самопроголошений президент Білорусі.

Нагадаємо, у четвер, 26 жовтня, лідер російської партії "Яблуко" Григорій Явлинський на зустрічі з господарем Кремля Володимиром Путіним заявив про готовність стати переговорником з Україною про зупинення бойових дій.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua