• USD 36.9
  • EUR 39.7
  • GBP 46.4
Спецпроєкти

"Дуже багато втоми": російські пранкери поговорили з прем'єркою Італії Мелоні про Україну

Російські пранкери та затяті прибічники президента Росії Володимира Путіна Володимир Кузнєцов (Вован) та Олексій Столяров (Лексус) зателефонували прем'єр-міністру Італії Джорджі Мелоні та поговорили про Україну. Італійська прем'єрка заявила, що є "дуже багато втоми"

Реклама на dsnews.ua

Один з пранкерів назвав себе "президентом Комісії Африканського Союзу", передає "ДС" з посиланням на The Guardian.

В Офісі Мелоні підтвердили, що її "ввели в оману", а сама розмова з пранкером відбулася 18 вересня. Зазначається, що Мелоні погодилася говорити з "африканським чиновником", оскільки шукала допомоги африканських лідерів у вирішенні міграційної кризи.

Запис розмови був опублікований на канадській платформі обміну відео Rumble, після чого його одразу розмістило російське пропагандистське інформаційне агентство "РИА Новости".

"З усіх боків дуже багато втоми. Наближається момент, коли всі зрозуміють, що нам потрібен вихід", — сказала вона про війну в Україні.

"Контрнаступ України йде не так, як очікувалося… Це не змінило долю конфлікту, і всі розуміють, що (конфлікт) може тривати багато років, якщо ми не знайдемо рішення. Українці роблять те, що мають робити, а ми намагаємося їм допомогти", — додала вона.

Проблема, за словами Мелоні, полягає в тому, щоб "знайти вихід, прийнятний для обох сторін, який не руйнує міжнародне право".

"У мене є кілька ідей, як впоратися з цією ситуацією, але я чекаю відповідного моменту, щоб викласти їх на стіл", — зазначила вона.

Публічно Джорджа Мелоні завжди рішучо підтримувала Україну.

Як повідомляла "ДС", 25 жовтня під час виступу в Сенаті Італії Джорджа Мелоні заявила, що не можна відмовитися від допомоги Україні, адже це буде помилкою.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua