• USD 28
  • EUR 32
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Путін уперше не вийшов у люди на Різдво

Президент Росії Володимир Путін зустрів Різдво у храмі Спасу Нерукотворного Образу, який знаходиться на території його підмосковної резиденції у Ново-Огаревому

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відповідне відео опублікували РИА Новости, передає "ДС".

Глава держави прийшов на святкову службу у костюмі, але без краватки. Він поставив свічки перед іконою Різдва Христового.

Торік Путін зустрів свято у церкві Миколи на острові Липно у Новгородській області. Там він уже бував у 2016 році.

У 2020 і 2019 Путін відвідав літургію в Спасо-Преображенському соборі Санкт-Петербурга, де майбутній президент, як стверджується, був охрещений у 1952 році. У 2018-му – у церкві Симеона Богоприймця та Ганни Пророчиці у Санкт-Петербурзі. У 2017 році Путін зустрів Різдво у Свято-Юр'євому монастирі Великого Новгорода.

Зазначимо, що президент РФ Володимир Путін панічно боїться померти. Так, 6 лютого 2020 року в Кремлі журналістам, які прийшли на спільне розширене засідання президії Держради РФ та президентської Ради з науки та освіти, вимірювали температуру. Примітно, що тоді в Росії ще не було зафіксовано жодного випадку захворювання на COVID-19. З початком пандемії коронавірусу персонал, який обслуговує президента РФ Володимира Путіна, витримують на карантині перед тим, як бути допущеним до російського лідера.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua