• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

У Кисельова похвалилися, що на "гробові" за сина, що загинув в Україні, росіянин купив "Ладу" (ВІДЕО)

У програмі "Вісті тижня" на пропагандистському телеканалі "Росія 1" показали сюжет про те, що батько ліквідованого в Україні окупанта на компенсацію від уряду РФ купив автомобіль "Лада" російського виробництва

"Лада" на "гробові"
"Лада" на "гробові"
Реклама на dsnews.ua

Відеофрагмент програми у своєму Twitter-акаунті опублікувала російська опозиціонерка Кіра Ярмиш, передає "ДС".

"Якщо минулого разу у Кисельова закликали працевлаштовуватися на війну, то тепер — розповідають про ніштяки, які чекають на сім'ї загиблих", — пише Telegram-канал "Солов'їний послід".

"...як діди та прадіди він бився з фашизмом", — йдеться за кадром.

Батько ліквідованого окупанта заявив, що "нову машину" купили в "пам'ять про сина".

"Нова "Лада" куплена на те, що в народі називають "гробовими грошима", а офіційно — "одноразовою допомогою сім'ї загиблого", — йдеться у сюжеті.

Батько загарбника також каже, що його загиблий син Олексій "мріяв саме про таку — про білу". Тепер новоспечений власник "Лади" відвідує сина на цвинтарі.

При цьому в сюжеті не видно, щоб чоловіка, який втратив свою дитину, було вбито горем.

"Син помер на війні, на "гробові" купили Ладу. Рівноцінна заміна", — пише Кіра Ярмиш.

Зазначимо, спочатку президент Росії Володимир Путін обіцяв, що сім'ї ліквідованих окупантів отримуватимуть таку одноразову "допомогу" у розмірі 7,4 мільйона рублів.

Потім Путін підписав указ, "зменшивши" розмір "гробових" до п'яти мільйонів рублів.

"Син здох на війні проти України. Але батько його не сумує. Тому що на гроші по компенсації він зміг купити собі машину. І на ній їздить на цвинтар до сина", — пише в Telegram український блогер і активіст Сергій Стерненко.

Нагадаємо, родині ліквідованого в Україні солдата російської армії Іллі Василенка із Сибіру "пощастило" менше. Там поскаржилися ЗМІ, що уряд РФ не виплатив їм обіцяну компенсацію. В одному з кадрів відеосюжету можна помітити холодильник із наклейками українською мовою, який, судячи з усього, був викрадений у нашій країні та переданий родині окупанта.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua