• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

У Петербурзі з'явився "пригожинський" клуб "Вагнерьонрок": виступали "екстрасенси від спецназу"

У російському Санкт-Петербурзі на базі "ЧВК Вагнера" впливового бізнесмена Євгена Пригожина з'явився молодіжний клуб "Вагнерьонок"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Клуб відкрився на початку 2023 року, а перша зустріч відбулася 29 січня, передає "ДС" із посиланням на російське видання Бумага.

На ній було трохи більше 10 людей.

На зустрічі з дітьми приходять депутати та силовики, а у вільний час учасникам пропонують пограти у симулятор військового безпілотника. Творці мають намір прищепити школярам та студентам "любов до своєї Батьківщини", пише видання.

"За місяць існування "Вагнерьонка" його відвідали депутати Держдуми Василь Власов (ЛДПР) та Марія Бутіна, провладний блогер Віталій Вереск, який проводив на базі "ЧВК Вагнер Центру" лекції про тюнінг зброї, та проросійський український блогер Юрій Подоляка", — пише видання.

На іншій зустрічі був присутній спецназівець Віктор Шмарковський. Його представили як завідувача фонду сприяння ветеранам спецназу держбезпеки "КУОС-Вимпел" — організації, яка вважає себе спадкоємицею одного з відділів КДБ СРСР.

Тоді учасники зустрічі запитали Шмарковського про те, як він ставиться до "екстрасенсів у спецназі".

Він зокрема розповів, що "випромінює дельта-хвилі", а його мозок здатний витримати будь-який удар "через скупчення рідини у певних зонах". І, додав спецназівець, він — "дитина першої атомної бомби".

Куратор проєкту Олександр Тронін стверджує, що станом на березень у молодіжному клубі перебуває близько 60 осіб.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua