Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Олексій Кафтан: Чому не варто було називати столичний проспект іменем Бандери

Четверг, 7 Июля 2016, 18:22
Блокування кордону було замало для пояснення клятим ляхам де ми їх мали з їхньою військово-політичною підтримкою України

krymr.com

До першого виступу президента Польщі у Верховній Раді - я про Броніслава Коморовського, якщо хто забув, - нам конче знадобилося прийняти закон про УПА, адже ця справа ну ніяк не могла зачекати бодай тиждень.

До Варшавського саміту НАТО нам конче знадобилось терміново перейменувати київський Московський проспект на честь Бандери - бо ж вочевидь блокування кордону було замало для пояснення клятим ляхам де ми їх мали з їхньою військово-політичною підтримкою України.

Ні, я не вірю в глобальну теорію проросійського заколоту. Я вірю в глобальну теорію ідіотизму, який уможливлює російські інформаційні диверсії.

UPD. Сорока на хвості принесла новину, що перейменування було наслідком якогось чергового "компромісу" в Київраді. Скажу чесно, це мені не цікаво. Цікаво - й прикро те, що в кожного нашого десіжн, не побоюся цього слова, мейкера подієвий горизонт як у мурахи. От тільки подієвий горизонт мурашника ширший, аніж в окремої особини.

Джерело: facebook.com

Больше новостей об общественных событиях и социальных проблемах Украины читайте в рубрике Общество