• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Коли снідати, щоб скоріше схуднути: як вирахувати найкращий час

Користь від сніданку залежить не лише від обраних продуктів, але й від часу прийому їжі

Їжа
Користь від сніданку залежить не лише від обраних продуктів, але й від часу прийому їжі / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у публікації Vogue Italia, передає "ДС".

Як зазначається, вживання правильних продуктів зранку допомагає поліпшити обмін речовин, підтримувати рівень цукру в крові, відчувати ситість протягом дня і, як правило, дає необхідну кількість енергії. Але розуміння тогоколи найкраще снідати — додатковий крок для покращення самопочуття, підвищення енергійності, поліпшення здоров'я кишківника, прискорення метаболізму та ефективнішого схуднення.

Час радять обраховувати так: має минути щонайменше 12 годин голодування між вечерею та сніданком наступного ранку. Наприклад, якщо вечеря була о 8 вечора, то правильний час для сніданку — 8 ранку.

Такий принаймні 12-годинний період голодування допомагаєте покращити функціонування корисних бактерій у кишківнику, а відтак — прискорити обмін речовин і, як наслідок, схуднути.

Видання звертає увагу: пізно вечеряти, а потім пропускати сніданок — неправильне рішення. Дослідження, опубліковане в Європейському журналі профілактичної кардіології, показує, що у людей, які пізно вечеряють і зазвичай не снідають, збільшується ризик серцево-судинних захворювань, посилюється запалення та окислювальний стрес.

Як писала "ДС", щоб розігнати обмін речовин, слід прибрати з раціону 3 продукти.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua