• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Рейтинги перед місцевими виборами: "Слуга народу" опускається до рівня "ЄС" і ОПЗЖ

Реклама на dsnews.ua

Згідно з останніми опитуваннями 5% бар'єр на місцевих виборах долають лише п'ять партій — "Слуга народу", ОТЗЖ, "Європейська солідарність", "Батьківщина" і "За майбутнє"

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою Рейтинг 19-22 вересня, повідомляє "ДС".

Згідно з даними опитування, за "Слугу народу" готові голосувати 15,6% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, за ОПЗЖ — 11 5%, за "Європейську солідарність" — 11%, за "Батьківщину" — 8% і "За майбутнє"- 5,9%.

"Рейтинг" підкреслює, що протягом останнього тижня перші чотири партії з пʼятірки (парламентські партії) в сукупності втратили майже 1,5%.

Крім того, Радикальну партію Олега Ляшка підтримують 4,4%. За партію УДАР Віталія Кличка готові віддати свої голоси 3,4%, ВО "Свобода" — 3,3%, партію Шарія — 3,0%, партію "Голос" — 2,7%, партії "Наш край" і "Перемога Пальчевського "- по 2,4%, партію" Пропозиція "- 2,1%, партію" Сила і честь "- 1,5%, партію" Самопоміч "- 1,2%.

Сумарний рейтинг інших партій, що беруть участь в місцевих виборах і включених в список для дослідження, — 21,8%.

Опитування було проведено 19-22 вересня 2020 року серед населення України у віці від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 5000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews — телефонні інтервʼю з використанням компʼютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,4%.

Нагадаємо, чинний президент Володимир Зеленський з квітня втратив майже 11 відсотків електоральної підтримки.

    Реклама на dsnews.ua