• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Пофарбувати волосся – і не зіпсувати? Таке можливе!

Просто купити фарбу для волосся в магазині й поміняти колір зараз вже не в тренді. По-перше, існує попит на складні методи фарбування, які виконати самостійно майже нереально. А по-друге, звичайна фарба з супермаркету часто гарантує не насичений і стійкий колір, а ламкість, сухість і безживність пасм

Реклама на dsnews.ua

Саме тому фарбу для волосся треба вибирати ретельно, щоб отримати бажаною результат і не пошкодити їх структуру. Як це зробити? Питання цілком природне для більшості жінок. 

Ті, хто вже випробував на собі невдалі фарбування, вибирають виключно Matrix. Ті, хто ще не встиг зіпсувати собі волосся, все частіше прислухаються до думки подруг з більшим досвідом. Тим більше що в магазині Парфумс можна купити не просто фарбу, а увесь арсенал для догляду за волоссям у будь-якому стані, у тому числі і для відновлення після не вдалих експериментів.

Matrix – швидкий старт 

1980 рік видався знаковим для всіх, хто піклується про волосся – своє і чуже. Тоді в США молодий перукар Анри Міллер, що давно мріяв про власну серію косметичних препаратів, заснував торгову марку, що стала легендою перукарського мистецтва. 

Буквально декілька років з молодої, мало відомої компанії, Matrix перетворилася на безперечного фаворита галузі. Майстри ділилися один з одним захопленими відгуками про якість роботи та палітру. Клієнти ж не втомлювалися дивуватися з того, наскільки живим і м'яким залишається волосся після фарбування. 

Фарба, яка лікує 

Арсенал фарбувальних засобів Matrix, – це лінійка від освітлювачів до барвників без аміаку. Найцікавіше, що неаміачна фарба бренду – це не просто можливість делікатно змінити відтінок. ЇЇ використовують для відновлення і лікування пасм після невдалих хімічних експериментів. А ще – щоб простимулювати і пробудити фолікули, наситити волосся корисними речовинами і зміцнити їх по всій довжині. 

Неважко здогадатися, чому за стільки років інтерес до торгової марки не зменшився ні на йоту. Навряд чи знайдеться бренд, що пропонує таку велику палітру, різнопланову дію і доведену безпеку. 

Matrix – любов в кожному флаконі

Будь-який фарбувальний склад – це безмежні можливості самовираження. Яскравий, стійкі, соковиті відтінки хороші самі по собі – використати їх можна і вдома. А палітра кожної серії задовольняє запити жінок з будь-якими потребами. 

Усі колекції мають власну унікальну маркіровку для вибору потрібного кольору. Маркіровка складається з декількох параметрів: 

  • інтенсивність кольору, що означає цифрами від 1 до 11; 
  • відтінок, позначений латинською буквою відповідно до англійського, його позначення.

Саме тому підібрати відповідний тон можна без допомоги консультанта або перукаря – досить вивчити палітру. 

Не фарбою єдиної 

Колекція для догляду Матрикс відновлює волосся після будь-яких втручань ззовні. Шампуні, бальзами та кондиціонери, маски й бустери створені, щоб жінки забули про будь-які проблеми з волоссям. Для цього досить підібрати засіб з великої колекції бренду – і щодня радіти своєму відображенню в дзеркалі.

    Реклама на dsnews.ua