• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Перемога Пальчевського": Мін'юст зареєстрував в Україні нову партію

Реклама на dsnews.ua
Сьогодні, 1 липня, в Україні однією політсилою стало більше: бізнесмен Андрій Пальчевський зареєстрував у Мін'юсті партію під назвою "Перемога Пальчевського"

Про це він заявив в Facebook, передає "ДС".

За його словами, на такий крок його штовхнуло розчарування новою владою.

"Тільки що в Мін'юсті зареєстрували політсилу. Вона називається "Перемога Пальчевського". Сенс її простий і зрозумілий. Ми чекали 30 років, ми довірили новому керівництву повернути справи в країні — і розчарування досягло межі. Я хочу сказати, що, крім бажання, треба знаходити людей, які не тільки хочуть, а й можуть... Цього не сталося... Принципи існування руху будуть дуже простими - об'єднавча сила навколо центру, без поділу на схід, захід, північ чи південь. Для нас однаково улюблені Одеса, Чернігів, Львів та Волинь, Закарпаття і Черкаси", - сказав бізнесмен.

"Ми займемося добробутом людей і боротьбою з бідністю. Для цього ми наведемо людей, які можуть. І якщо ви "за", напишіть пару слів, теплих... А іноді можна і солененьких", - додав Андрій Пальчевський в своєму відеозверненні.

Перемога! Буде!

Перемога! Буде!

Gepostet von Андрей Пальчевский am Mittwoch, 1. Juli 2020

Як повідомляла "ДС", 30 червня колишня заступник глави Мінінфраструктури Олександра Клитина опублікувала ролик, в якому заявила про створення своєї партії. На записі вона здалася глядачам в купальнику з випнутими грудьми.

    Реклама на dsnews.ua