• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Денісова допускає, що в реєстрі олігархів можуть опинитися бізнесмени середньої ланки

Через недосконалість законопроєкту про олігархів до реєстру можуть потрапити не тільки власники активів, але й ті, у кого там є лише частка

Людмила Денісова
Людмила Денісова
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, передає "ДС".

"Частка може бути й незначною, тому в це коло осіб, які можуть бути внесені до реєстру олігархів, можуть потрапити і представники середнього бізнесу", — заявила Денісова.

Вона додала, що формування реєстрів осіб, чиї права обмежені, залежить від їх майнового стану, а це порушує ст. 24 Конституції.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 1 липня прийняла в першому читанні законопроєкт про запобігання загрозам національній безпеці, повʼязаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів). "За" проголосувало 275 депутатів.

Представник президента в Конституційному Суді України Федір Веніславський сказав, що президентський законопроєкт №5599 "про олігархів" не несе в собі ніяких загроз. Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що закон про олігархів не порушує нічиїх прав.

У пʼятницю, 17 вересня, Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував парламенту ухвалити цей документ у другому читанні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua