• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.3
Спецпроєкти

У колишнього глави Верховного суду знайшли проблеми із серцем: хоче поміняти СІЗО на лікарню

В колишнього голови Верховного суду Всеволода Князєва, який перебуває в СІЗО за підозрою в отриманні хабарів, під час обстеження знайшли проблеми з серцем

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в матеріалах суду, передає "ДС".

Так, адвокат Князєва в одному із судових засідань заявив, що стан здоровʼя його клієнта постійно погіршується, зокрема, йому діагностовано хронічний панкреатит у стадії загострення, жировий гепатоз та поліп жовчного міхура. Тюремні лікарі підтвердили цей діагноз.

Пізніше Князєва було обстежено лікарем, яким було винесено рекомендації щодо невідкладного стаціонарного лікування.

На підставі рекомендації, захисники Князєва звернулися до детектива НАБУ із запитом про надання дозволу на направлення їх підзахисного на стаціонарне лікування та забезпечення цілодобової охорони ексголови Верховного суду в медичній установі.

Однак, НАБУ повідомило, що немає повноважень відправляти Князєва на лікування. Сам ексголова Верховного суду зазначив, що має хронічні захворювання, які за час перебування під вартою загострилися та стан його здоровʼя погіршився.

У серпні він проходив обстеження у лікувальному закладі, який сам обрав. Там у нього виявили проблеми із серцем і заклад надав згоду прийняти Князєва на стаціонарне лікування.

Вищий антикорупційний суд не підтримав в цьому питанні адвокатів Князєва і відмовився задовольнити клопотання про направлення його на стаціонарне лікування.

Як писала "ДС", 26 вересня Вищий антикорупційний суд (ВАКС) в черговий раз зменшив розмір застави для ексголови Верховного Суду Всеволода Князєва.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua