• USD 28
  • EUR 32
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Україна в ізоляції. День 56

Сьогодні, 11 травня, пішов 56-й день міжнародної ізоляції України, пов'язаної з епідемією коронавірусу нового типу COVID-19

Реклама на dsnews.ua

З 6 квітня в Україні через поширення коронавірусу був посилений карантин, передає "ДС".

22 квітня Кабінет Міністрів продовжив термін дії у країні карантину до 11 травня. З сьогоднішнього дня в Україні почне впроваджуватися перший етап послаблень обмежувальних заходів. Зокрема, буде дозволена торгівля непродовольчими товарами в магазинах, робота перукарень та салонів краси, діяльність невеликих виробництв непродовольчих товарів і підприємств побутового обслуговування, робота музеїв за умови дотримання вимог індивідуального захисту.

Крім того, дозволена діяльність адвокатів, нотаріусів, аудиторів і психологів, надання стоматологічної допомоги.

Програма враховує вік і стать людини, а також інформацію про чотири основні типи хронічних захворювань.

Реклама на dsnews.ua

Загальне число українців, які одужали від COVID-19, станом на ранок 11 травня досягло 3288 осіб, а летальних випадків — 408.

Найбільше випадків за минулу добу виявлено в Оболонському районі — 13 осіб, Дарницькому — 12 і Деснянському — 8 підтверджених випадків.

Кожному медпрацівнику в середньому доплатили близько 21 тисячі гривень.

"Ситуація справді непроста. Особливо напередодні дня, коли ми збираємося вводити послаблення обмежувальних заходів. І якщо динаміка захворювання так буде рости, будь-які послаблення будуть нелогічними і можуть призвести до інфекційного вибуху. І тоді доведеться вводити більш суворий карантин", — підкреслив він.

Проїзд у транспорті буде відбуватися при наявності спецквитків і засобів індивідуального захисту.

Підтверджено 408 летальних випадків, 3288 пацієнтів одужали.

Протягом минулої доби, 10 травня, в Україні зафіксовано 416 нових випадків коронавірусної інфекції. Всього ж станом на ранок 11 травня в країні підтверджені 15 648 випадків зараження, 408 з них летальні.

Найбільше летальних випадків (по 5) зафіксовано в Чернівецькій і Рівненській областях. Ще три смерті від коронавірусу зафіксовані в Харківській області.

З сьогоднішнього дня, 11 травня, в Україні починають діяти послаблення карантинних заходів, введених через поширення коронавірусу.

На засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення про продовження карантину без послаблень до 15 травня.

06:29 Премʼєр-міністр Денис Шмигаль анонсував послаблення карантину з сьогоднішнього дня, 11 травня, й назвав умови, за яких наступний етап послаблень настане швидше.

    Реклама на dsnews.ua